Case Studies
Spletitosť procesov je dôvod na zmenu, nie prekážka – ukázala transformácia Carvago

Carvago je popredným online trhoviskom pre nákup a predaj ojazdených automobilov v Európe a rozhodlo sa využiť platformu Salesforce na riadenie svojich kľúčových obchodných procesov. V projekte bolo kľúčové zvládnuť komplexitu a množstvo procesov. Koľko času automatizáciou ušetrili ao koľko sa zvýšil objem odbavených obchodných prípadov?

Přečíst Case Study
Ako Salesforce podporuje digitalizáciu a optimalizáciu procesov

Spoločnosť Bobcat spolupracuje s viac ako 170 predajcami v rôznych krajinách regiónu EMEA v oblasti predaja a servisu. Z hľadiska projektu bolo dôležité odstrániť zložitý manuálny proces pridávania údajov do súboru Excel a na druhej strane uľahčiť prácu servisným manažérom optimalizáciou procesu pri vyhodnocovaní výsledkov a stanovovaní cieľov pre predajcov. Ako im tím spoločnosti Enehano pomohol pri implementácii tohto procesu?

Přečíst Case Study
Co do DPD přinesla transformace obchodu a zákaznického servisu?

Skupina DPD je jednou z popredných svetových sietí na doručovanie balíkov a jednotkou v doručovaní balíkov v Európe. Dozvedte sa, ako vďaka Salesforce získali ucelený prehľad o klientoch, prepojili obchodné kanály a vyriešili komunikáciu medzi rôznymi obchodnými tímami a systémami.

Přečíst Case Study
Migrácia Help Desk systému pre externých a interných zákazníkov v Pricefx

Pricefx a Enehano sa na zapracovanie požiadaviek na nový Help Desksystém rozhodol použiť Salesforce Service Cloud. Súčasťou riešenia boli tiež zmenyexistujúceho portálu pre partnerov a implementácia zákazníckeho portálus použitím Salesforce Experience Cloud, keďže funkcie musia byť dostupnépre externých partnerov. Na integráciu s Jira a SharePoint bolipoužité balíky Salesforce AppExchange a MS Power Automate na integráciu s Teams a monitorovacímsystémom.

Přečíst Case Study
Zlepšenie a rozvoj služieb v Zonky pomocou Salesforce

Zonky.cz je česká služba typu peer-to-peer, ktorá poskytuje online pôžičky medzi ľuďmi. Spoločnosť, ktorá mala svoj CRM systém založený na platforme Salesforce, hľadala partnera, ktorý by pomohol riadiť rozvoj kombinácií vlastných skúseností s ďalšími nástrojmi Salesforce.

Přečíst Case Study
Ako sme za dva mesiace spustili Sales Cloud pre Kiwi.com?

Kiwi.com je jednou z najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností na svete a jej úlohou je revolúcia v cestovnom ruchu. Vďaka unikátnej technológii Virtual Interlining je Kiwi.com schopná získať cestovateľov z akéhokoľvek miesta A do ktoréhokoľvek bodu B na svete za najlepšiu možnú cenu.

Přečíst Case Study
Nahradenie CMS za Salesforce Marketing Cloud v Equa bank

Equa bank ponúka služby osobného aj firemného bankovníctva pre cca 450 000 klientov v Českej republike. K týmto službám patria bežné a sporiace účty, viacmenové platobné karty, hypotéky, termínované vklady, spotrebiteľské úvery, poistenie a podnikateľské úvery. Aktuálne má v ČR viac ako 50 obchodných miest. Equa bank si v roku 2020 vybrala Enehano Solutions pre úplné nahradenie súčasného CMS za Salesforce Marketing Cloud.

Přečíst Case Study
Čo priniesla implementácia Salesforce CRM v ČSOB Poisťovni?

ČSOB Poisťovňa je univerzálna poisťovňa, ktorá ponúka ucelené poisťovacie služby životného i neživotného poistenia občanom a živnostníkom, rovnako ako malým a stredným podnikom aj veľkým korporáciám. V roku 2018 sa manažment ČSOB Poisťovne rozhodol významne posilniť výkon svojej predajnej siete a ponúknuť sprostredkovateľom moderný nástroj Salesforce a jeho funkcie.

Přečíst Case Study
Hubert Palán
Founder & CEO of Productboard

„Enehano stálo za naším úspěšným nastavením Salesforce. Po navýšení financování série A nám integrace umožnila obsloužit mnohem více potenciálních zákazníků se stejnou režií.“

Zaujali vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.