Ako Salesforce podporuje digitalizáciu a optimalizáciu procesov?

Case Study
Maximalizácia využitia funkcií

O spoločnosti

KTO SI NÁS VYBRAL

Spoločnosť Bobcat spolupracuje s viac ako 170 predajcami v rôznych krajinách regiónu EMEA v oblasti predaja a servisu. Z hľadiska projektu bolo dôležité odstrániť zložitý manuálny proces pridávania údajov do súboru Excel a na druhej strane uľahčiť prácu servisným manažérom optimalizáciou procesu pri vyhodnocovaní výsledkov a stanovovaní cieľov pre predajcov. Ako im tím spoločnosti Enehano pomohol pri implementácii tohto procesu?

Výzva

Ako sme sa vysporiadali s výzvou

Cieľom projektu bolo analyzovať súčasný proces a navrhnúť optimálne riešenie. Implementácia zahŕňala vytvorenie nového dátového modelu, vytvorenie designu procesu, nastavenie automatickej kalkulácie a celkovej automatizácie procesov.

Řešení

Prípad v detailoch

​Prečítajte si celú case study a objavte:​


- Hlavné výzvy projektu
- Ako dlho prebiehal av koľko ľudí mal projektový tím
- Aký mal projekt výsledok

Kliknite a prečítajte si celú case study

Zaujali vás naše služby?

Kontaktujte nás
Thanks for your email! We’ll get back to you ASAP.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Case studies

Úspěšné případové studie
Nahradenie CMS za Salesforce Marketing Cloud v Equa bank

Equa bank ponúka služby osobného aj firemného bankovníctva pre cca 450 000 klientov v Českej republike. K týmto službám patria bežné a sporiace účty, viacmenové platobné karty, hypotéky, termínované vklady, spotrebiteľské úvery, poistenie a podnikateľské úvery. Aktuálne má v ČR viac ako 50 obchodných miest. Equa bank si v roku 2020 vybrala Enehano Solutions pre úplné nahradenie súčasného CMS za Salesforce Marketing Cloud.

Přečíst Case Study
Zlepšenie a rozvoj služieb v Zonky pomocou Salesforce

Zonky.cz je česká služba typu peer-to-peer, ktorá poskytuje online pôžičky medzi ľuďmi. Spoločnosť, ktorá mala svoj CRM systém založený na platforme Salesforce, hľadala partnera, ktorý by pomohol riadiť rozvoj kombinácií vlastných skúseností s ďalšími nástrojmi Salesforce.

Přečíst Case Study
Ako sme za dva mesiace spustili Sales Cloud pre Kiwi.com?

Kiwi.com je jednou z najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností na svete a jej úlohou je revolúcia v cestovnom ruchu. Vďaka unikátnej technológii Virtual Interlining je Kiwi.com schopná získať cestovateľov z akéhokoľvek miesta A do ktoréhokoľvek bodu B na svete za najlepšiu možnú cenu.

Přečíst Case Study
Čo priniesla implementácia Salesforce CRM v ČSOB Poisťovni?

ČSOB Poisťovňa je univerzálna poisťovňa, ktorá ponúka ucelené poisťovacie služby životného i neživotného poistenia občanom a živnostníkom, rovnako ako malým a stredným podnikom aj veľkým korporáciám. V roku 2018 sa manažment ČSOB Poisťovne rozhodol významne posilniť výkon svojej predajnej siete a ponúknuť sprostredkovateľom moderný nástroj Salesforce a jeho funkcie.

Přečíst Case Study