Náš  príbeh
80+ Salesforce expertov v  ČR a SR

Enehano tím tvorí viac ako 80 odborníkov, ktorí majú viac ako 180 Salesforce certifikácii.

100% zameranie na Salesforce

Zameriavame sa výlučne na realizáciu projektov na platforme Salesforce. Vďaka tomu a veľkosti nášho tímu máme aj najväčšie skúsenosti na českom a slovenskom trhu.

90+ dodaných implementácií

Dodali sme už viac ako 90 projektov.  Zefektívňujú prácu našich zákazníkov a znižujú náklady pomocou digitalizácie a automatizácie procesov.

Enehano v skratke

1.

Poslaním Enehano je zefektívniť podnikanie firiem v oblasti marketingu, predaja ale i starostlivosti o zákazníkov, a to najmä prostredníctvom implementácie a rozvoja platformy Salesforce. Realizujeme komplexné projekty, pri ktorých využívame kombináciu našich biznis a IT zručností. Práve z nich je odvodený aj názov spoločnosti Enehano.

2.

Medzi klientov Enehana patria najväčšie spoločnosti v Českej republike na čele s bankami, poisťovňami a mobilnými operátormi. Pomáhame však aj menším a začínajúcim firmám s veľkými ambíciami rásť alebo expandovať do zahraničia.

3.

Máme najväčší skúsený tím Salesforce špecialistov. Pracujeme pre klientov na Slovensku, Česku, USA alebo Nemecku. Venujeme veľkú pozornosť vzdelávaniu našich kolegov, čo dokumentuje rastúci počet Salesforce certifikácií.

História

DOKOPY MÁ NÁŠ TÍM ŠPECIALISTOV VIAC AKO 600 ROKOV SKÚSENOSTÍ S POSKYTOVANÍM CRM RIEŠENÍ
03/2016
Pomocou technológie Salesforce pomáhame zlepšiť biznis našim zákazníkom

Jiří Mach a Michal Peška sa zamilovali do platformy a ekosystému Salesforce. V tom čase v Českej republike neexistoval jediný český partner Salesforce, ktorý by v sebe spájal znalosť obchodných procesov veľkých firiem a schopnosti profesionálne dodať komplexný softvérový projekt. Vtedy sa zrodila myšlienka havajského názvu spoločnosti – ENEHANO je kombináciou dvoch havajských slov, ktoré znamenajú „biznis“ a technológia“.

2016
Implementácia Campaign Managmentu pre Equa bank

Krátko po založení spoločnosti sme implementovali Campaign Management pre Equa Bank vrátane integrácie na ich súčasné komunikačné kanály. Za projekt sme neskôr získali ocenenie “Projekt roka” od spoločnosti IBM.

06/2017
ČSOB

Vďaka dobrému odporúčaniu od Equa bank sme začali pracovať pre ČSOB. Postupne nám zverovali väčšie časti projektu, až sme v roku 2019 prevzali zodpovednosť za podporu celého Campaign Managementu vrátane jeho realtime marketingovej časti.

07/2018
Spúšťame najväčšiu Salesforce Lightning implementáciu v ČR

ČSOB Pojišťovna nám zverila implementáciu Salesforce na riadenie distribučnej siete.
Vo výberovom konaní sme porazili ostatné české spoločnosti vrátane spoločností z veľkej štvorky.

04/2019
Ocenenie Salesforce

Stali sme sa Salesforce Gold partnerom a tiež sme boli ocenení ako Salesforce Rising Star FY19

11/2018
Vymieňame SAP CRM za Salesforce

Nemecká spoločnosť T-Systems si nás vybrala ako partnera, aby nahradila svoje SAP CRM riešenie cloudovým CRM Salesforce. Približne po roku je prvá fáza dokončená a začína rollout riešení desiatok pobočiek po svete.

10/2021
Enehano SK

Založenie Enehano SK s.r.o. a otvorenie pobočky Enehana v Bratislave. Tešíme sa, že môžeme pomôcť s digitálnou transformáciou a automatizáciou na platforme Salesforce už i na Slovensku.

12/2019
Najväčší a najskúsenejší Salesforce tím

Ako partnera pre automatizáciu marketingu, služieb alebo predaja si nás vybrali: Zonky (priekopník v oblasti P2P pôžičiek), Kiwi.com (celosvetový predajca leteniek), Carvago.com (európska platforma pre nákup ojazdených vozidiel) a spoločnosti ako Bonton Film, Bageterie Boulevard, DPD, Flowmon Networks alebo nemecký T-Systems. Vďaka tomu sa nám podarilo rozšíriť tím na 50 konzultantov.

10/2022
Teambuilding na Havajských ostrovoch

Pri založení spoločnosti si zakladatelia stanovili ambiciózny cieľ, stať sa do 5 rokov jednotkou na českom trhu. Ako motiváciu sme si stanovili odmenu vo forme celofiremného teambuildingu na Havajských ostrovoch. Cieľ bol splnený.

6/2021
Pobočka v Brne

Otvárame pobočku v Brne, kde sa naši kolegovia okrem dodávok projektov venujú i vzdelávaniu študentov na MUNI.

Management tím

Jiří Mach
FOUNDER & CEO                                        

„10 rokov skúseností ako obchodný konzultant v oblasti marketingu a predaja, 15 rokov skúseností v oblasti vývoja SW, 10 rokov skúseností v oblasti digitálnej transformácie veľkých firiem, absolvent MFF UK v odbore SW inžinierstvo.“

Michal Peška
FOUNDER & SALES DIRECTOR

„20 rokov skúseností v oblasti riešení na mieru pre banky, poisťovne, telekomunikačných operátorov a ďalšie veľké spoločnosti v Českej republike, absolvent ČVUT v odbore SW inžinierstvo.“

Milan Bodlák
CTO                

„Solution Architect so šiestimi certifikáciami Salesforce a presahom do oblasti integrácie, Campaign management, DWH a Business Intelligence. Skúsenosti získal najmä na projektoch v spoločnostiach Vodafone, NN, ČSOB, ČMSS. “

Tomáš Vrzák
COUNTRY MANAGER SK

„Jarda už 20 rokov pomáha veľkým spoločnostiam transformovať ich podnikanie. V Enehano je zodpovedný za úspechy našich najväčších zákazníkov.

Eva Chýleová
Talent & People Partner

"Dlhodobé win-win riešenia sú mojou vášňou, moje marketingové zázemie mi pomáha rýchlo identifikovať a pochopiť potreby klientov aj kandidátov, ich motiváciu a kultúrne prispôsobenie."

Eduard Gers
CSO SK

„V každej firme, kde som pôsobil, som stál pred výzvou niečo rozbehnúť. S ohľadom na moju súčasnú pozíciu je pre mňa najdôležitejšie pôsobenie v IBM, kde som s prestávkou strávil takmer 7 rokov."

Získané ocenenia

Rising Star 2019 – spoločnosť Salesforce ocenila náš výkon v roku 2019.
Sme jediným lokálnym partnerom Salesforce v Českej republike, ktorý sa zameriava na veľké projekty a má status Salesforce Gold Consulting Partner.

Salesforce B2C partner roku 2019 - po uzavretí a vyhodnotení predchádzajúceho roka sme sa stali Salesforce B2C partnerom FY19.

Podporujeme

Salesforce Women in Tech

Pomáhame ženám dostať do oblasti Salesforce a školíme ich. Našich kurzov a eventov sa zúčastnilo 270+ žien, ktoré sa naučili predovšetkým administratívu a vývoj v Salesforce.

VŠE

Každoročne sa zúčastňujeme niekoľkých prednášok na VŠE a ČVUT, kde sa delíme o naše praktické skúsenosti z oblasti marketingu, obchodu a starostlivosti o zákazníkov.

Neziskovky

Dobrý anděl, Paraple, AB Help.

Pripoj sa k nám

Staň sa súčasťou nášho tímu

Pripravte sa na ďalšiu kapitolu svojej kariéry.

Nemôžete nájsť svoju vysnívanú prácu?

Napíšte nám, vždy hľadáme talentovaných ľudí.

Tereza Samochinová
Talent & People Partner
Pridaj sa k nám!